Názvy nedávam ...

Autor: Barbara Hricišinová | 9.2.2014 o 23:12 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  34x

- Už veľmi dlho pozorujem na ľudoch niečo, čo sa nedá jedným pojmom opísať. Je to podobné ako zúfalosť, ale zúfalosť to nie je. Má to veľmi blízko k smútku a zároveň škodoradosti ale ani jedno to z toho nie je.  Tak čo teda ? Pretvárka? Alebo je to len také, aby sa nepovedalo, že človek sa necíti nijak, tak sa aspoň bude cítiť zle ?

 

Názvy svojim článkom nedávam. Nejde tu ani o žiaden princíp ani o to, že by som názov nevedela vymyslieť. Ide o to, že názvy sú úplne zbytočné, pokiaľ si človek neprečíta celý článok a každému sa tu aj tak hodí niečo iné ..... Som škorpión. Hovorí sa o nás, že radšej sa cítime zle ako keby sme sa necítili nijak. Čo ja viem, nejak to sama na sebe nepozorujem ale ani nemôžem toto tvrdenie vyvrátiť. No na druhej strane som to začala vnímať na druhých ľudoch. Rôzne prejavy správania, sociálne statusy ( nejde len o sociálne siete .. POZOR !! )  a rôzne ďalšie prejavy ľudí. Fakt fascinujúce.  Je možné, že v jednej minúte človek ide prasknúť od smiechu a zrazu sa rozplače ? Že v jednej chvíli ide puknúť od nervov a hádze vecami hlava nehlava a zrazu je krotký ako baránok ? Ja neviem ... ja len konštatujem a pozastavujem sa nad variabilitou ľudského správania .....

To ja len tak, čo sa mi teraz omlielalo hlavou. A reku, aby ste vedeli o čom asi písať bude. Nie nebudú to výkyvy ľudí, budú to ĽUDIA !

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Firmy skúsili už všetko, dovážajú zamestnancov z Rumunska či Ukrajiny

Zúfalé firmy hľadajú nových zamestnancov v cudzine.

DOMOV

Drucker: Keby Blanár zrušil súťaž na CT, nečelil by dnes otázkam

Angažovanie Tomáša Szalaya, niekdajšej pravej ruky ministra Rudolfa Zajaca, vyvolalo podľa Druckera otázky v Smere.

DOMOV

Smer sa poistí politikou pre robotníkov, kritiku počúvať nechce

Programová konferencia naznačila, že pozícia Kaliňáka v strane slabne.


Už ste čítali?